Facebook

MALOVÁNÍ

Jsme nejlepší, nejlevnější, nerychlejší a jsme tu pro Vás.

Ráno k vám dorazíme, pokud bude potřeba sestěhujeme nábytek, který následně přikryjeme fóliemi spolu s podlahami. A už večer můžete u sklenky vína, v uklizeném bytě se sněhově bílými nebo nově barevnými stěnami, obdivovat naši práci.

Malování pokojů a interiérů, škrábání a malování omítky, tmelení prasklin a spár, penetrace, nátěry, nátěry fasády, generální úklid.

Vše začíná prohlídkou u zákazníka, abychom zjistili jeho přání a potřeby týkající se malování. Informace jsou rovněž důležité pro stanovení cenové kalkulace, která je individuální dle dané zakázky.

Samotné malování (nepočítáme přípravnou fázi, kdy provedeme olepení oken a dveří a zakrytí podlahových krytin) začíná tím, že se zdi zvlhčí dle potřeby. Poté provedeme škrábání staré malby, abychom zjistili, kde všude se nachází praskliny a spáry. Praskliny dále zvětšíme, provedeme penetraci a následně je zatmelíme. Takto připravené zdi přebrousíme. V případě potřeby provedeme opravy omítky (jádrové či štukové) a celá místnost se napenetruje.

Nyní je již vše připraveno pro malování. Provádíme 1 až 3 nátěry podle potřeby zákazníka. Následují úklidové práce (odstranění pásek, přikrývek podlahových krytin) a předání zákazníkovi.

 

Ceník prací